Hakkımızda

Gourme Coffee Roasting olarak, dünyanın en favori "specialty coffee" yeşil ham kahvelerini Türkiye'ye getiriyoruz. Uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimimizle, yüksek teknolojik makinelerimizle dünya standartlarında kavurma tekniklerini kullanarak kahve severlere en kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Akın Kılıç ve Kahve Tutkusu

Kurucumuz Akın Kılıç, hayatını en kaliteli kahvelerin tedariğine ve kavrulmasına adamış bir uzmandır. Gourme Coffee Roasting şirketini kurarak, her zaman en kaliteli kahveyi üretmeyi hedeflemiştir. Kahve serüvenine yeşil kahve deposundan, kavurmaya kadar olan süreci titizlikle yönetir ve bu tutkuyu kahve severlere aktarır.

Çiftlik Ziyaretleri ve İlişkiler

Kurucumuz, dünyanın dört bir yanındaki çiftlikleri ziyaret eder ve bölgedeki çiftçilerle ilişkiler kurar. Her kahve hasadı hakkında geri bildirim sunarak çalışanlarımızın ve müşterilerimizin içtikleri kahveyi öğrenmelerini sağlarız. Bu şekilde, "iyinin tutkunları" olarak yeni hasatları heyecanla takip ederiz.

Her zaman taze kahve.

Kahvemizi küçük partiler halinde kavurarak müşterilere en taze ürünü garanti ederiz. "Her zaman taze" ilkesiyle hareket eden düsturumuz, kavurma profili teknolojisi kullanılarak tutarlılığı sağlamayı amaçlar.

Kalite Kontrol ve Eğitim

Kalite kontrol personelimiz, günlük kavurmaları şahit numune örneklemekte ve en iyi kavurma profili kullanarak her kavurmanın düzgün bir şekilde çıkarılmasını sağlamaktadır. Eğittiğimiz baristalar ve geliştirdiğimiz ilişkiler, kafe, restoran ve ofislerdeki personel ve baristalara kadar uzanır. Barista eğitmenlerimiz, kahve ve espresso demleme konusunda personeli eğitir.

Eğitim ve Tadım Seminerleri

Kurucumuzun interaktif eğitimleri ve tadım seminerleri, akademimizde ve Türkiye'nin dört bir yanında kahve severlere ve profesyonel işletmelerin çalışanlarına açıktır. Daha eğitimli tüketiciler, kaliteli kahve sunan işletmelerden daha fazlasını alabilirler.

Lezzet ve Sanat

En büyük zaafımız, kokusu ve lezzetiyle insanları mest eden kahvenin ve doğanın bahşettiği müthiş lezzetini insanlara sunmak. Ticari yönü geri plana atarak, Gourme Coffee olarak horeca kanalına satış yapmaktayız. Kahve tedariğinin yanı sıra menü ve konsept danışmanlığı ile barista eğitimini sürdürüyoruz.

Dünya Kahveleri ve Trendlere Uyum

Nihai tüketicilere dünya kahvelerini 250 gramlık paketlerde sunuyoruz. Firmamız, dünyadaki kahve endüstrisinin gelişmelerini yakından takip ederek, son yılların trendi olan 3. nesil kahve demleme modelleri hakkında müşterilere talepleri doğrultusunda sertifikalı eğitimler ve workshoplar düzenleyerek sektöre katkı sunmaktadır.

"Gourme Coffee Roasting olarak, kahve tutkunlarına en kaliteli ürünleri sunmak ve kahve kültürünü yaymak için çaba harcamaya devam ediyoruz."

Özel Kahveler

Gourme, her bardağın özgün ve kaliteli bir deneyim haline getirilmesinde emeği geçen herkesi destekler.

Kafe Danışmanlığı

İşletmenizi A'dan Z'ya kurmanızı sağlıyor, tüm süreci profesyonel şekilde çözümlüyoruz.

İletişime Geçin

Bizi Ziyaret Edin

Gallo Rosso Artisan Coffee

Adres: Hürriyet, Atatürk Cd. No: 27/C, 34212 Bağcılar/İstanbul

Telefon: 0850 302 3966

WhatsApp

Aklına takılan bir soru varsa bizimle WhatsApp hattı üzerinden de iletişime geçebilirsin.

WhatsApp Hattı →