20 yıllık tecrübemizle, ilk günkü heyecan ve tutkuyla daha uzun yıllar sizlerle olmak en büyük hedefimiz.

Gourme Coffee olarak titizlikle seçilmiş dünyanın en özel ham kahve çekirdeklerini Türkiye’ye getiriyoruz

Uzun yıllara dayanan bilgi birikimimizle ve yüksek teknolojili makinelerimizle dünya standartlarında kavuruyoruz. Kaliteli, yenilikçi ve farklı lezzetlerle en yüksek kalitede en doğru fiyat politikası ile tüketicilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Topraktan fincana.

  • Hasat

    Kahvenin bardaklarımıza ulaşmadan önceki ilk yolculuğu.

  • Kurutma

    Çekirdeklerin üstünde kalan meyve ve zarların giderilmesi işlemi.

  • Kavurma

    Yeşil çekirdeklerin aromasını ve lezzetini artırmak için kavrulması.

Sunduğumuz hizmetler.

Gourme Coffee “HORECA” (Hotel, Restaurant, Cafe) kanalına sadece kahve değil, ekipman, eğitim, menü ve konsept danışmanlığı da vererek sektörde fark yaratmalarına katkıda bulunuyoruz. Bireysel tüketicilerimize ise baristaların elinden çıkmışcasına lezzetli kahve içmeleri için gerekli kaliteli kahve ve tüm ekipmanlara kolayca ulaşmalarını sağlıyoruz. Bunların yanı sıra kahve seven herkese sertifikalı workshoplarımız ile unutulmayacak tecrübeler yaşatıyor, meslek olarak baristalık yapmak isteyenlere kariyerine donanımlı bir şekilde hazır olmalarını sağlayacak profesyonel baristalık eğitimi veriyoruz.

Toptan ve Perakende

Farklı ülkelerinden ithal ettiğimiz nitelikli kahveleri, tazeliklerini kaybetmeden kahve severler ile buluşturuyoruz.

Kahve Ekipmanları

Profesyonel kahve demleme ekipmanlarından, makinelere, termoslardan, bardaklara ve kahve filtrelere kadar kahveye dair tüm ekipmanların satışını gerçekleştiriyoruz.

Workshop

Kahve seven herkese sertifikalı workshoplarımız ile unutulmayacak tecrübeler yaşatıyor, doğru kahvenin nasıl olması gerektiğine dair önemli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Eğitim

Baristalık yapmak isteyenlere kariyerine donanımlı bir şekilde hazır olmalarını sağlayacak profesyonel baristalık eğitimi veriyoruz.

Danışmanlık

Sektördeki kaliteyi arttırmak ve
fark yaratmak isteyen yatırımcılara,
katkıda bulunuyoruz.