Sürdürülebilirlik

Mükemmel olanı üretmek için kalite, tasarım ve sürdürülebilirliğin birlikte olması gerektiğine inanıyoruz.

Harika tasarım ve kahveler her zaman doğası gereği sürdürülebilir olmalıdır. Bu hedef doğrultusunda çalışmak hayatımız boyunca sürdürdüğümüz en büyük çabalardan biriydi ve dünyanın en iyi kahvelerini yenilikçi sürdürülebilirlik uygulamalarıyla yan yana getirmeye yardımcı olan girişimlerimizi ve dikkatlice geliştirdiğimiz kararları paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çiftçilere daha fazla destek oluyoruz.

Günümüzde kahve çiftçilerinin büyük bir sorunu var. Kahvelerin büyük çoğunluğu ticari mal olarak satılıyor. Kahve bu şekilde satıldığında, fiyat piyasa dalgalanmalarına bağlı olduğundan çiftçiler üretim maliyetinin altında ücret alma riskiyle karşı karşıya kalıyor. Bu nedenle özel kahve satın almak bizim için çok önemli, çünkü kaliteye göre fiyatlandırıyoruz ve emtia fiyatına bağlı değildir.

Kahve çeşitliliğini koruyoruz.

Kahveyi harmanlama sanatu, üstün lezzet deneyimi sunan, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli, renkli tat ve aroma anlamına gelir. Paletimizin sınırlı olduğu bir dünyada yaşamak istemiyoruz ve kahve dünyası ne kadar çeşitli olursa, çiftçiler ve gezegen için o kadar iyi olacağını biliyoruz.

Doğru üreticilerle çalışıyoruz.

Kahve dünyasında işbirliğine dayalı döngüsel bir ekonomiyi teşvik etme hedefimize sadık kalarak, çiftçilerimizi sürekli ziyaret ediyor ve onlarla teması sürdürüyoruz. Hem sertifikalı kahve yetiştiricileriyle hem de kendi yüksek etik standartlarımızı karşılayan ek kahve çiftçileriyle birlikte çalışıyoruz.

İletişime Geçin

Bizi Ziyaret Edin

Gallo Rosso Artisan Coffee

Adres: Hürriyet, Atatürk Cd. No: 27/C, 34212 Bağcılar/İstanbul

Telefon: 0850 302 3966

WhatsApp

Aklına takılan bir soru varsa bizimle WhatsApp hattı üzerinden de iletişime geçebilirsin.