Gallo Rosso

Artisan Coffee

Her güne lezzet dolu başlayın!

Gallo Rosso olarak titizlikle seçilmiş dünyanın en özel ham kahve çekirdeklerini Türkiye’ye getiriyoruz. Uzun yıllara dayanan bilgi birikimimizle ve yüksek teknolojili makinelerimizle dünya standartlarında kavuruyoruz. Kaliteli, yenilikçi ve farklı lezzetlerle en yüksek kalitede en doğru fiyat politikası ile tüketicilerimizin hizmetine sunuyoruz.

“20 yıllık tecrübemizle, ilk günkü heyecan ve tutkuyla daha uzun yıllar sizlerle olmak en büyük hedefimiz.”

Gallo Rosso ile Alışkanlıklarınızdan vazgeçmeyin!

Gallo Rosso Artisan Coffee dünyanın farklı ülkelerinden ithal ettiği Speciality ham kahveleri, kahve severler ile buluşturuyor; Sizi ağaçtan nihai tüketiciye, topraktan fincana, kahvenin tüm serüvenini birlikte yaşamaya davet ediyoruz.

Hasat

Kurutma

Kavurma

Demleme

"Bu lezzetten keyif almak için bizlerle irtibata geçebilir, sizler de Gallo Rosso Artisan Coffee ailesinin bir parçası haline gelebilirsiniz."

Sunduğumuz Hizmetler

Gallo Rosso Artisan Coffee olarak “HORECA” (Hotel, Restaurant, Cafe) kanalına sadece kahve değil, ekipman, eğitim, menü ve konsept danışmanlığı da vererek sektörde fark yaratmalarına katkıda bulunuyoruz. Bireysel tüketicilerimize ise baristaların elinden çıkmışcasına lezzetli kahve içmeleri için gerekli kaliteli kahve ve tüm ekipmanlara kolayca ulaşmalarını sağlıyoruz. Bunların yanı sıra kahve seven herkese sertifikalı workshoplarımız ile unutulmayacak tecrübeler yaşatıyor, meslek olarak baristalık yapmak isteyenlere kariyerine donanımlı bir şekilde hazır olmalarını sağlayacak profesyonel baristalık eğitimi veriyoruz.

Toptan & Perakende Kahve Satışı

Ekipman Satışı

Workshop

Eğitim

Menü & Konsept Danışmanlığı

Speciality Kahve

Speciality Kahve serüveni kahve ağacının ekildiği organik topraktan başlar. Lezzeti kahvenin yetiştiği bölgenin rakım ve toprak tipine göre değişim gösterir. Speciality kahvenin oluşumunda büyük rol oynayan kahve çekirdeklerinin kurutulma aşaması da, güneşte kurutma ve yıkama yöntemi olarak ikiye ayrılır. Son olarak, doğru muhafaza ve kavurma aşaması kahvenizin nitelikli potansiyeline ulaşmasını sağlayacaktır. Söz konusu damak tadı olduğunda, pek çok farklı lezzette olduğu gibi, kahve de tüketim esnasında değişik şekillerde tercih edilebilir. Yanlış yöntemler ve süreçler sonrasında elde edilen kahve ile, Speciality kahve arasındaki lezzet farkı, göz ardı edilemeyecek kadar büyüktür.

Marka

Gallo Rosso Artisan Coffee olarak “HORECA” (Hotel, Restaurant, Cafe) kanalına sadece kahve değil, ekipman, eğitim, menü ve konsept danışmanlığı da vererek sektörde fark yaratmalarına katkıda bulunuyoruz. Bireysel tüketicilerimize ise baristaların elinden çıkmışcasına lezzetli kahve içmeleri için gerekli kaliteli kahve ve tüm ekipmanlara kolayca ulaşmalar.

İletişime Geçin

Bizi Ziyaret Edin

Gallo Rosso Artisan Coffee

Adres: Hürriyet, Atatürk Cd. No: 27/C, 34212 Bağcılar/İstanbul

Telefon: 0850 302 3966

Yol Tarifi Al

WhatsApp

Aklına takılan bir soru varsa bizimle WhatsApp hattı üzerinden de iletişime geçebilirsin.

WhatsApp Hattı →