Kafe açmak istiyorum.

Gourme Coffee, sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen ve mükemmel bir şekilde özenle kavrulmuş yüksek kaliteli kahveyle müşterilerini etkilemek isteyen kafeler ve kafe açmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Özel Kahveler

Gourme, her bardağın özgün ve kaliteli bir deneyim haline getirilmesinde emeği geçen herkesi destekler.

Kafe Danışmanlığı

İşletmenizi A'dan Z'ya kurmanızı sağlıyor, tüm süreci profesyonel şekilde çözümlüyoruz.

Kafe mi açmak istiyorsunuz, kafenizi büyütmek mi?

Kafenizin neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz!

Gourme Coffee'de, ister yeni bir kahve işine başlıyor olun ister yeni lokasyonlara genişliyor olun, ekipmanınızı geliştiriyor olun ya da ekibinize ekleme yapıyor olun, kahve işinizi desteklemek için buradayız. Mümkün olan en iyi kahveyi sunmanıza yardımcı olmak için çeşitli yüksek kaliteli espresso makineleri, öğütücüler ve aksesuarlar sunuyoruz.

Kafeniz için kahve eğitimi veriyoruz.

Yeni işletmelere, mevcut müşterilere ve barista becerilerini geliştirmek veya yenilemek isteyenlere eğitim veriyoruz. Bilgilerinizi tazelemeye ihtiyacınız varsa, yeni ekip üyelerinin katılmasını istiyorsanız veya yeni beceriler öğrenmek istiyorsanız, eğitimimiz oyunun kurallarını değiştirebilir.

Kahve endüstrisinde öne çıkın.

Yeni işletmelere, mevcut müşterilere ve barista becerilerini geliştirmek veya yenilemek isteyenlere eğitim veriyoruz. Bilgilerinizi tazelemeye ihtiyacınız varsa, yeni eahve endüstrisinde öne çıkmanın zor olabileceğini biliyoruz.

Gourme Coffee ile müşterilerinize eşsiz ve unutulmaz bir kahve deneyimi sunabilirsiniz. Kaliteli kahvemiz ve olağanüstü danışmanlığımızla kalabalık kahve endüstrisinde öne çıkmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi gösterelim!kip üyelerinin katılmasını istiyorsanız veya yeni beceriler öğrenmek istiyorsanız, eğitimimiz oyunun kurallarını değiştirebilir.

İletişime Geçin

Bizi Ziyaret Edin

Gallo Rosso Artisan Coffee

Adres: Hürriyet, Atatürk Cd. No: 27/C, 34212 Bağcılar/İstanbul

Telefon: 0850 302 3966

WhatsApp

Aklına takılan bir soru varsa bizimle WhatsApp hattı üzerinden de iletişime geçebilirsin.

WhatsApp Hattı →

Sık Sorulan Sorular

Toptan satış müşterisi olarak GourmeCoffee.com'da mevcut olan tüm ürünlerin toptan satışını yapmaktayız. Toptan satış yolculuğunuza başlamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Toplulukların bir parçası olmayı çok seviyoruz! Bu ister yerel bir festival, ister bir toplantı ya da özel bir gün olsun, bunun bir parçası olmayı çok isteriz. Adınız ve talebinizin açıklamasıyla birlikte info@gourmecoffee.com adresine e-posta göndermeniz yeterli.

Hiçbir mesafe bizim için çok uzak değil! Türkiye'nin her yerine gönderim sağlıyoruz.

Elbette! Potansiyel bir toptan satış müşterisiyseniz lütfen info@gourmecoffee.com üzerinden bizimle iletişime geçin.

Toptan kahvenin fiyatı miktara göre belirlenmektedir. Toptan kahveye bütünsel olarak yaklaşıyoruz. Uzun vadeli ilişkilere değer veriyoruz. Amacımız sadık müşteriler oluşturabilmek ve uzun ömürlü bir işbirliği kurabilmek.

Write a complete answer to the most frequent questions that your customers might have, such as important product information, shipping policies, payment issues or returns.

Tutkulu ve kararlıysanız kahve satmak en kârlı işlerden birisidir. Kendimizi, ortaklarımızın başarılı olmasına yardımcı olmaya ve bilgilerini paylaşmayı seven kahve profesyonellerinden oluşan bir ekibe sahip olmaya adadık.

20 yılı aşkın bir süredir kendi kafelerimizi tasarlamak, inşa etmek ve işletmekle uğraştıktan sonra, kahve barınızı tasarlamanıza yardımcı olacak donanıma tam anlamıyla sahip olduk. Çalışma alanınızı en iyi şekilde değerlendirmenize, ihtiyaçlarınıza en uygun ekipmanı seçmenize, iş akışınızı ve ergonominizi dikkate almanıza ve aynı zamanda verimliliğinizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.