Kurumsal Hediyeler

Özel ve unutulmaz kurumsal hediyeler sunarak iş ilişkilerinizi daha da güçlendirmenize yardımcı olalım.

Mükemmel bir kurumsal hediye deneyimi.

Müşterilerinize ve çalışanlarınıza takdir, tebrik veya motivasyon için benzersiz bir kurumsal hediye mi arıyorsunuz? Gourme Coffee Kurumsal Hediyeler, yıl boyunca ve tam da tatil sezonlarında unutulmaz bir hediye sunuyor. Mükemmel bir Kurumsal Hediye için özel blendlerimizden, ödüllü kahvelerimizden veya kahve ekipmanlarımızdan bir set yapabilirsiniz.

Gourme Coffee özel hediye kutusu.

Kurumsal hediye kutularımız; şık, kolay açılabilir ve tamamen sürdürülebilirdir. Hem alıcınızın zevklerine hem de hediye verme bütçenize tam anlamıyla uyum sağlar.

Firmaya Özel Hediyelik

Şirketinizin tarzında markalanmış, kendi özel setinizi yaratın. Kurumsal hediyeniz için mükemmel kahve kombinasyonu ve kahve ekipmanı bulmak için ekibimizle iletişime geçin.

Her Boyutta Hediye

İster tek paket kahve, ister lüks kahve hediye seti, ister hem kahve hem de kahve ekipmanı olsun, sizin için mükemmel çözümler sunuyoruz. Ekibinize hatırlanacak bir hediye verin.

Her Şey Çok Kolay!

Ne kadar fazla kurumsal hediye gönderirseniz gönderin, ekibimiz sizin için her şeyi halledecektir. Ücretsiz danışmanlık için bizimle iletişime geçmeniz yeterli, gerisini biz hallederiz!

İletişime Geçin

Bizi Ziyaret Edin

Gallo Rosso Artisan Coffee

Adres: Hürriyet, Atatürk Cd. No: 27/C, 34212 Bağcılar/İstanbul

Telefon: 0850 302 3966

WhatsApp

Aklına takılan bir soru varsa bizimle WhatsApp hattı üzerinden de iletişime geçebilirsin.

WhatsApp Hattı →

Sık Sorulan Sorular

Elbette! İstediğiniz ürün veya ürünler için mükemmel hediye kutusu oluşturuyoruz.

Evet, istediğiniz hediye notunu firmanıza uygun renk ve logoyla tasarlabilir ve hediye mesajınızı oluşturabiliriz.

Hiçbir mesafe bizim için çok uzak değil! Türkiye'nin her yerine gönderim sağlıyoruz.

Elbette! Potansiyel bir toptan satış müşterisiyseniz lütfen info@gourmecoffee.com üzerinden bizimle iletişime geçin.

Toptan kahvenin fiyatı miktara göre belirlenmektedir. Toptan kahveye bütünsel olarak yaklaşıyoruz. Uzun vadeli ilişkilere değer veriyoruz. Amacımız sadık müşteriler oluşturabilmek ve uzun ömürlü bir işbirliği kurabilmek.

Write a complete answer to the most frequent questions that your customers might have, such as important product information, shipping policies, payment issues or returns.

Tutkulu ve kararlıysanız kahve satmak en kârlı işlerden birisidir. Kendimizi, ortaklarımızın başarılı olmasına yardımcı olmaya ve bilgilerini paylaşmayı seven kahve profesyonellerinden oluşan bir ekibe sahip olmaya adadık.

20 yılı aşkın bir süredir kendi kafelerimizi tasarlamak, inşa etmek ve işletmekle uğraştıktan sonra, kahve barınızı tasarlamanıza yardımcı olacak donanıma tam anlamıyla sahip olduk. Çalışma alanınızı en iyi şekilde değerlendirmenize, ihtiyaçlarınıza en uygun ekipmanı seçmenize, iş akışınızı ve ergonominizi dikkate almanıza ve aynı zamanda verimliliğinizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.